Алмазний шліфувальний круг "Черепашка"


Алмазні шліфувальні круги являють собою еластичну основу, на яку наноситься алмазний шар, що складається з порошку алмазу та спеціальною полімерної зв'язки. Посоловна концентрація алмазного порошку 15%. Вони використовуються для проведення шліфувальних робіт і полірування гранітних і мармурових виробів. Їх перевагами є здатність здійснювати шліфування і полірування навіть у важкодоступних місцях.
Використання води продовжує ресурс інструмента.
Алмазні шліфувальні кола мають високу продуктивність поряд із гарною різальною здатністю, тому вони знайшли своє застосування в різних галузях промисловості. Ними обробляють вироби з твердих сплавів, кераміки, бетону, мармуру, граніту, скла та коштовного каміння. Такі шліфувальні круги можуть бути використані як для інструментів ручного керування, так і для автоматичних пристроїв.
Рекомендована швидкість для кругів із зернистістю No00.30.50,100, 200, 3000,600.700.800.1000 2000-3600 об./хв, для зернистостей No 1500, 30000 — швидкість має бути не більш ніж 1200-1500 об/хв
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Tomax |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Плитка, Граніт, Кераміка, Штучний камінь, Мрамор, Піщаник, Оргстекло, Керамограніт |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Призначення | Шліфувальний |
- Ціна: 165 ₴




